Ближчим часом Уряд представить у Верховній Раді звіт про виконання державного бюджету за 2010 рік
На минулому тижні під час засідання Кабінету Міністрів Прем`єр-міністр Микола Азаров повідомив, що Уряд планує найближчим часом представити у парламенті звіт про виконання державного бюджету 2010 року.

За два тижні Україна може отримати від МВФ черговий транш
Через два тижні Україна може отримати черговий транш кредиту МВФ у розмірі 1,6 мільярда доларів.

В Україні росте число офіційних безробітних
В Україні офіційна кількість безробітних у січні 2011 року збільшилася на 7,5%, або на 40,7 тис. до 585,6 тис. осіб.

У парламенті створено нове міжфракційне об’єднання «Здорова і спортивна Україна»
У середу під час ранкового засідання було оголошено про створення у парламенті нового міжфракційного об’єднання «Здорова і спортивна Україна».

Землі Карпатського регіону, на яких нереалізовані інвестиційні проекти, варто повернути у державну власність
Заступник Голови Верховної Ради України Микола Томенко вважає за потрібне переглянути всі інвестиційні угоди, за якими видавалися сотні гектарів гір та лісу в Карпатах. Про це він сказав під час зустрічі із журналістами у Закарпатті.

Україна не відповідає умовам ЄС
Посол ЄС в Україні Жозе Мануель Пінту Тейшейра вважає, що ситуація в Україні не відповідає мінімальним умовам для того, щоб обговорювати питання її членства в ЄС. Про це він повідомив на круглому столі «Очікувані результати створення поглибленої всеосяжної вільної економічної зони між Україною і ЄС».

Голова ОБСЄ стурбований станом прав і свобод в Україні
Під час зустрічі з Юлією Тимошенко голова ОБСЄ Аудронюс Ажубаліс заявив про неприпустимість перешкоджання діяльності опозиції владою України. «Права людини, свобода слова та політичний плюралізм є ключовими для демократичного суспільства», - заявив він.

Верховна Рада внесла зміни до Конституції у частині призначення дати наступних виборів президента та Верховної Ради
У вівторок, 1 лютого, Верховна Рада України прийняла Закон «Про внесення змін до Конституції України щодо проведення чергових виборів народних депутатів України, Президента України, депутатів Верховної Ради Автономної Республіки Крим, місцевих рад та сільських, селищних, міських голів».

1 лютого відкрилася 8 сесія VI скликання
На церемонії відкриття у сесійній залі були присутні Президент України В.Янукович, Прем'єр-міністр України М.Азаров та члени Кабінету Міністрів України, а також Голова та судді Конституційного Суду України, голова Верховного Суду України, голова Вищого господарського суду України, голова Вищого адміністративного суду України, голова Національного банку України, голова Рахункової палати, Уповноважений з прав людини, Генеральний прокурор України, голова Фонду державного майна України, голова Антимонопольного комітету України, голова Вищої ради юстиції, глави дипломатичних представництв іноземних держав, інші офіційні особи.

Верховна Рада України ухвалила Закон «Про доступ до публічної інформації»
13 січня Верховна Рада України ухвалила Закон «Про доступ до публічної інформації». За ухвалення відповідного рішення проголосували 408 народних депутатів з 433, зареєстрованих у сесійній залі.

Верховна Рада України ухвалила бюджет на 2011 рік
23 грудня Верховна Рада України ухвалила Закон «Про Державний бюджет України на 2011 рік». За відповідне рішення проголосувало 279 народних депутатів з 298 зареєстрованих в сесійній залі. Документ було ухвалено у другому читанні без обговорення жодної з 2000 поправок. Підтримали ухвалення бюджету фракції Партії регіонів, Блоку Литвина та КПУ, а також позафракційні депутати. Фракції «БЮТ-Батьківщина» та більша частина НУ-НС участі в голосуванні не брали і не були присутні в сесійній залі.

Уряд пропонує підвищити пенсійний вік
Кабінет Міністрів вніс на розгляд до Верховної Ради проект пенсійної реформи. Законопроект «Про заходи щодо законодавчого забезпечення реформування пенсійної системи» № 7455 був зареєстрований у парламенті 13 грудня.

Верховна Рада ухвалила нову редакцію Податкового кодексу
У четвер, 2 грудня, Верховна Рада України ухвалила нову редакцію Податкового кодексу з урахуванням поправок Президента Віктора Януковича.
За відповідне рішення проголосували 268 депутатів. Зокрема, 176 від депутатів Партії регіонів, від БЮТ – 7, НУНС – 13, Компартії – 26, Народної партії – 20, позафракційних - 26.

Парламент попередньо схвалив Законопроект про внесення змін до Конституції, щодо дат проведення наступних чергових виборів
19 листопада Верховна Рада України попередньо схвалила Законопроект «Про внесення змін до Конституції України» (щодо проведення чергових виборів народних депутатів України, Президента України, депутатів Верховної Ради Автономної Республіки Крим, місцевих рад та сільських, селищних, міських голів).

Верховна Рада України ухвалила Податковий кодекс України
8 листопада Верховна Рада України ухвалила у другому читанні і в цілому Податковий кодекс України. За це рішення проголосували 269 із 348 народних депутатів, зареєстрованих у сесійній залі. Серед них 176 депутатів від Партії регіонів, 26 комуністів, 20 депутатів Блоку Литвина, 20 депутатів НУНСу і 22 позафракційні.

В Україні проходять місцеві вибори
У неділю, 31 жовтня, в Україні пройдуть чергові вибори депутатів Верховної Ради Автономної Республіки Крим, місцевих рад та сільських, селищних, міських голів

29 жовтня в Україні завершується передвиборна агітація
Місцеві вибори в Україні відбудуться 31 жовтня 2010 року

Україна посідає 134 місце з 178 країн світу за рівнем сприйняття корупції
Про це свідчать дані дослідження, проведеного міжнародною організацією Transparency International

Уряд скасував ряд платних послуг для студентів вищих навчальних закладів
12 жовтня Уряд ухвалив Постанову №939 «Про внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України №796». Згідно з цим документом, змін зазнали 8 позицій, які стосуються скасування платних послуг, що їх надають навчальні заклади, повідомляє портал "Рідна країна". Запровадження додаткових платних послуг викликало протести студентів та негативну оцінку опозиційних політиків.

Завершено реєстрацію кандидатів на місцевих виборах
Центральна виборча комісія (ЦВК) повністю завершила процес реєстрації кандидатів на виборах депутатів місцевих органів влади, які відбудуться 31 жовтня.

Звільнено з посад Віце-прем"єр-міністрів України В.Слауту та В.Сівковича
Президент України Віктор Янукович звільнив Володимира Сівковича з посади віце-прем'єра з силових питань. Про це повідомляється мовиться в указі Глави держави.

Видано методичні рекомендації з впровадження норм Закону України «Про вищу освіту» щодо студентського самоврядування
7 жовтня 2010 року у Верховній Раді України під час роботи круглого столу "Методичне забезпечення реалізації норм Закону України «Про вищу освіту» щодо студентського самоврядування" відбулася презентація нещодавно виданих методичних рекомендацій з впровадження цих норм законодавства (...)

Верховна Рада спрямувала до Конституційного Суду проект змін до Конституції щодо строків повноважень парламенту та місцевих рад
Відповідно до постанови, законопроект буде направлено до Конституційного Суду України для одержання висновку щодо його відповідності вимогам статей 157 та 158 Конституції України.

У вересні споживчі ціни зросли на 2,9%
Індекс споживчих цін у вересні 2010 року становив 102,9%, з початку року - 107,4% (...)

Верховна Рада ухвалила нову редакцію закону про Кабінет міністрів України
Урядовий законопроект про Кабінет міністрів України за рішенням тимчасової спеціальної комісії ВР був розділений на два законопроекти, які в результаті були ухвалені сьогодні як закони

Інвестиційна привабливість України знижується - дослідження Європейської бізнес-асоціації
Якісних змін інвестиційного клімату після президентських виборів в Україні не відбулося.

6 жовтня завершується строк подання документів для реєстрації кандидатів на місцевих виборах
У середу, 6 жовтня, завершується термін подання документів у територіальні виборчі комісії для реєстрації кандидатів на місцевих виборах.

Парламентська Асамблея Ради Європи закликає Україну не допустити монополізації влади
Парламентська Асамблея Ради Європи (ПАРЄ) закликає Україну не допустити монополізації влади. Про це говориться в ухваленій сьогодні резолюції ПАРЄ "про "Функціонування демократичних інституцій в Україні", яка була підтримана 102 голосами з 109.

Опозиція вимагає дострокових виборів Президента, Верховної Ради та переобрання Конституційного Суду
Сьогодні під час брифінгу у парламенті Заступник Голови Верховної Ради України Микола Томенко поінформував про рішення, прийняті на засіданні Ради опозиції

Уряд схвалив нову редакцію закону про Кабінет міністрів України
Уряд схвалив нову редакцію закону України "Про Кабінет міністрів України" і направить сьогодні документ на розгляд парламенту

<< <<     1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18  >> >>

03-06-2014 Петро Порошенко став п'ятим Президентом України
11-03-2014 Євросоюз знижує мита на українські товари
11-03-2014 ЄС готовий підписати політичну частину Угоди про асоціацію з Україною до 25 травня
06-03-2014 У Криму 16 березня на референдум винесуть питання про входження до РФ
24-02-2014 Мінфін підрахував, що Україні потрібно 35 мільярдів допомоги
23-02-2014 Рада привела 32 закони у відповідність до Конституції-2004
21-02-2014 Конституція 2004 року повернулася
06-02-2014 Європарламент схвалив резолюцію щодо України і закликав до санкцій
23-01-2014 ЄС готовий перевірити рахунки українських олігархів, - єврокомісар
22-01-2014 США скасували візи українцям, причетним до розгону Євромайдану
21-01-2014 "Голос України" і "Урядовий кур'єр" надрукували одіозні закони "чорного четверга"
21-01-2014 Генсекретар ООН відреагував на ситуацію в Україні


© Copyright Інститут Політики, 1999-2007.
При повному або частковому використанні матеріалів посилання на Інститут політики обов'язкове