Оцінка киянами діяльності влади (лютий 2009 р.)
«Українське демократичне коло» на замовлення Інституту політики 20 –26 лютого 2009 року провело репрезентативне вибіркове опитування дорослого населення міста Києва. Усього за місцем проживання опитано 1250 респондентів (...)

Мовне питання та створення єдиної православної помісної церкви в оцінках громадян
44% опитаних українців не вважають мовне питання таким, що потребує невідкладного вирішення. Найбільше опитаних висловилися за створення в Україні єдиної православної помісної церкви, підпорядкованої власному (Київському) патріархатові (...)

Які ЗМІ є джерелами політичної інформації для українців
За даними опитування, інформаційні програми «Інтера» дивляться майже 70% опитаних респондентів, «1+1» - 58%). На третьому місці, із доволі значним відривом – телеканал ICTV (24,9%). Не дивляться інформаційних телепрограм лише близько 3% наших співвітчизників.

Українці вважають неприйнятним продаж вітчизняної газотранспортної системи
Респондентів всеукраїнського соціологічного опитування, яке відбулося з 30 січня по 5 лютого 2009 року, попросили дати характеристику газової суперечки між Україною і Росією та висловити ставлення до ідеї продажу вітчизняної газотранспортної системи (...)

Ставлення українських громадян до релігії (за результатами Міжнародного соціологічного проекту ISSP), ч. 2
На переконання більшості українців релігія та церква повинні залишатися окремою й вельми закритою сферою переважно приватного життя. 36% додержуються думки, що вплив релігійних організацій на перебіг суспільного життя такий, як потрібен і лише 15% наполягають на збільшенні такого впливу (...)

Ставлення українських громадян до релігії (за результатами Міжнародного соціологічного проекту ISSP)
Вперше з часів започаткування Міжнародного проекту соціального дослідження (ISSР) - щорічного порівняльного опитування населення за заздалегідь визначеними тематикою й опитувальником - українці взяли у ньому участь. Ініціаторами приєднання України до міжнародного проекту виступили Інститут політики та Київський міжнародний інститут соціології із залученням фахівців Інституту соціології НАН України (...)

Електоральні настрої населення України
Партія регіонів, а також Блок Юлії Тимошенко мають найбільшу підтримку серед виборців. Так, якби вибори до Верховної Ради відбувалися наприкінці грудня, то за Партію регіонів готові проголосувати 26,2%, а за Блок Юлії Тимошенко – 22,1% серед тих, хто не відмовився від участі в голосуванні.

Думка населення України щодо виборів Президента
Лідерами, якби вибори відбулися у грудні, залишаються Віктор Янукович та Юлія Тимошенко (...)

Ставлення українців до соціальних і просвітницьких акцій у 2008 році
У 2008 році в Україні проводилась низка соціальних і просвітницьких акцій. Для того, щоб з’ясувати, наскільки громадянам відомо про ці акції, а також як ставляться до них, опитуваним було поставлено кілька запитань (...)

Політик 2008 року та розчарування року
"Політиком року" українці назвали Юлію Тимошенко, а "розчаруванням року" - Віктора Ющенка (...)

Подія 2008 року в оцінках громадян
У якості події року громадяни найчастіше називають фінансову та економічну кризу (32,7%) та те, що з нею пов’язано – зростання цін на продукти, товари й послуги (31,8%), інфляцію та знецінення гривні (21%) (...)

Оцінка українцями 2008 року та очікування щодо 2009 року
українці оцінили 2008 рік особисто для себе та своїх сімей значно краще, аніж для країни в цілому. Очікування від наступного, 2009 року - здебільшого негативні (...)

Оцінка діяльності структур влади (грудень 2008 року)
У цілому схвалюють діяльність Віктора Ющенка на посаді Президента України лише 9,3% громадян, а не схвалюють – 83,6% (не змогли визначитись 7,1%).Діяльність Юлії Тимошенко на посаді Прем’єр-міністра України схвалюють у три рази більше українців, ніж діяльність Президента - 28,8% (...)

Ставлення українців до обрання Володимира Литвина Головою Верховної Ради (грудень 2008 року)
Половина українців (50,8%) позитивно ставиться до обрання Володимира Литвина Головою Верховної Ради України (...)

Рівень довіри киян українським політикам (грудень 2008 року)
Юлія Тимошенко має найбільший рівень довіри серед мешканців столиці: їй довіряють 37,9% киян (не довіряють 51,9%). Баланс довіри / недовіри становить –14%.

Кияни не схвалюють зростання тарифів на транспорт та незадоволені якістю послуг ЖКГ
Лише 9% опитаних киян вважають, що підвищення вартостi проїзду в мiському транспортi до нинiшнього рiвня обумовлено об'єктивними причинами. Якість послуг київського ЖКГ повністю влаштовує лише 3% мешканців столиці (...)

Кияни про формування Державного бюджету України
На думку мешканців столиці, витрати Державного бюджету України в наступні два роки мають бути збільшені, насамперед, на національну економіку (40%), охорону здоров’я, фізкультуру та спорт (37,6%)

Чого очікують кияни від економічної кризи?
Переважна більшість киян (63,4%) стверджують про погіршення їхнього матеріального становища за останні 3 місяці. Практично не змінилося матеріальне становище у 28,9% опитаних, і лише у 2,6% воно покращилось (...)

Електоральні симпатії киян (грудень 2008)
Якби вибори до Верховної Ради України відбувалися на початку грудня, то найбільшу підтримку серед киян мав би Блок Юлії Тимошенко: за БЮТ готові проголосувати 22,2% виборців столиці. На президентських виборах, за Юлію Тимошенко готові проголосувати 21,5% серед усіх опитаних мешканців Києва. Друге місце у столиці посів би Арсеній Яценюк - його мають намір підтримати 9,6% киян (...)

Кияни оцінили діяльність посадовців (грудень 2008 року)
Результати опитування стосовно ставлення киян до діяльності Президента України Віктора Ющенка, Прем’єр-міністра Юлії Тимошенко та міського голови Києва Леоніда Черновецького (...)

Електоральний рейтинг партій та виборчих блоків
Якби вибори відбулися найближчої неділі, до Верховної Ради потрапляло би п’ять партій та виборчих блоків. Результати опитування, проведеного з 24 по 30 жовтня (...)

Електоральний президентський рейтинг (жовтень 2008)
Якби президентські вибори відбулися наприкінці жовтня, то до другого туру потрапляли б Віктор Янукович та Юлія Тимошенко. Результати опитування, проведеного з 24 по 30 жовтня (...)

Рівень довіри до українських політиків (жовтень 2008 року)
Результати всеукраїнського соціологічного опитування, проведеного з 24 по 30 жовтня. Найбільше українців довіряють Прем"єр-міністру Юлії Тимошенко, а найменший рівень довіри - до Президента Віктора Ющенка (...)

Ставлення до позачергових парламентських виборів і створення коаліції захисту України від фінансової кризи
Понад три чверті громадян (78,3%) не підтримують рішення Президента Віктора Ющенка про проведення позачергових парламентських виборів. Дві третини опитаних (67,3%) підтримали би створення коаліції захисту України від фінансової кризи на основі всіх фракцій Верховної Ради й відповідного формування Уряду України (...)

Підготовка до Євро-2012 в Україні: ставлення громадян
Підготовку до Чемпіонату українці оцінюють, скоріше, як таку що ведеться не належним чином: так вважають 45% опитаних, у той час як протилежної позиції дотримуються 26% (...)

Український успіх на Олімпіаді в Пекіні : оцінка громадян
На запитання: "Чия заслуга в тому, що на Олімпіаді в Пекіні українська збірна посіла 11-е місце у командному заліку" 59% опитаних назвали спортсменів і тренерів, 14% відповідно спортсменів тренерів і Національного олімпійського комітету України і лише 4,1% – спортсменів, тренерів і Міністерство у справах, сім’ї, молоді та спорту (...)

Думка населення України щодо виборів Президента (жовтень 2008 року)
Якби вибори Президента України відбувалися на початку жовтня, то найбільшу підтримку серед виборців мали б Віктор Янукович та Юлія Тимошенко. Серед усіх опитаних за Віктора Януковича готові проголосувати 24%, а за Юлію Тимошенко – 22,2%.

Електоральні настрої населення України (жовтень 2008 року)
Партія регіонів і Блок Юлії Тимошенко мають найбільшу підтримку виборців. Так, якби вибори до Верховної Ради відбувалися на початку жовтня, то серед усіх опитаних за Партію регіонів готові проголосувати 25,3%, а за Блок Юлії Тимошенко – 23,2%

Рівень довіри українським політикам (жовтень 2008 року)
„Українське демократичне коло” на замовлення Інституту політики 25 вересня – 2 жовтня 2008 року провело всеукраїнське опитування. Вибіркова сукупність репрезентує доросле населення України й охоплює всі регіони країни

<< <<     1 2 3 4 5 6  >> >>

03-06-2014 Петро Порошенко став п'ятим Президентом України
11-03-2014 Євросоюз знижує мита на українські товари
11-03-2014 ЄС готовий підписати політичну частину Угоди про асоціацію з Україною до 25 травня
06-03-2014 У Криму 16 березня на референдум винесуть питання про входження до РФ
24-02-2014 Мінфін підрахував, що Україні потрібно 35 мільярдів допомоги
23-02-2014 Рада привела 32 закони у відповідність до Конституції-2004
21-02-2014 Конституція 2004 року повернулася
06-02-2014 Європарламент схвалив резолюцію щодо України і закликав до санкцій
23-01-2014 ЄС готовий перевірити рахунки українських олігархів, - єврокомісар
22-01-2014 США скасували візи українцям, причетним до розгону Євромайдану
21-01-2014 "Голос України" і "Урядовий кур'єр" надрукували одіозні закони "чорного четверга"
21-01-2014 Генсекретар ООН відреагував на ситуацію в Україні


© Copyright Інститут Політики, 1999-2007.
При повному або частковому використанні матеріалів посилання на Інститут політики обов'язкове