"Голос України" і "Урядовий кур'єр" надрукували одіозні закони "чорного четверга"

Закони України, які були прийняті Верховною радою 16 січня і викликали протести, опубліковано 21 січня в парламентській газеті "Голос України" і урядовій газеті "Урядовий кур'єр". В офіційній пресі опубліковано текст закону про державний бюджет України на 2014 рік.

Так, в офіційній пресі опубліковано текст закону про державний бюджет України на 2014 рік.

Закон "Про внесення змін до закону України "Про судоустрій і статус суддів" і процесуальних законів щодо додаткових заходів захисту безпеки громадян" народних депутатів від фракції Партії регіонів Володимира Олійника та Вадима Колесніченка набуває чинності наступного дня після опублікування в офіційній пресі, тобто 22 січня.

При цьому підпункт 5 пункту 18 розділу I закону (про введення норми про продаж sim-карток за паспортами) вступає в дію з 1 травня 2014 року.

Закон про зміни до Регламенту Верховної Ради, який спрощує порядок надання згоди на притягнення до кримінальної відповідальності, затримання чи арешт народних депутатів, які здійснили злочин, набирає чинності з дня, наступного за днем його опублікування.

Закон "Про відповідальність за адміністративні правопорушення у сфері забезпечення безпеки дорожнього руху, зафіксовану в автоматичному режимі" набирає чинності через місяць з дня його опублікування.

Закон щодо відповідальності за здійснення адміністративних правопорушень під час проведення футбольних матчів набирає чинності через 6 місяців з дня його опублікування.

Закон про внесення змін до Кримінального процесуального кодексу щодо заочного кримінального провадження набирає чинності з дня, наступного за днем його опублікування - 22 січня.

Закон про звільнення від кримінальної відповідальності учасників мирних зборів, що відбувалися з 21 листопада по 26 грудня (набирає чинності з дня, наступного за днем його опублікування, і підлягає виконанню протягом 1 місяця).

Закон "Про внесення зміни до закону України "Про безоплатну правову допомогу" щодо відтермінування набуття чинності положень пункту 6 розділу VI "Прикінцеві та перехідні положення" набирає чинності з дня, наступного за днем його опублікування.

Закон, яким вводиться відповідальність за наругу над місцями поховання учасників Другої світової війни набирає чинності з дня, наступного за днем його опублікування.

Закон, що змінює Кримінальний кодекс в частині відповідальності за заперечення або виправдання злочинів фашистів і їхніх прибічників набирає чинності з дня, наступного за днем його опублікування.

Нагадаємо, 16 січня Рада прийняла закони, якими спростила зняття недоторканності нардепів, заборонила маски на мітингах, ввела кримінальну відповідальність за наклеп, за екстремізм, сімки за паспортами, громадські організації, фінансовані з-за кордону, занесла в іноземні агенти тощо.

Джерело: DT.UA


03-06-2014 Петро Порошенко став п'ятим Президентом України
11-03-2014 Євросоюз знижує мита на українські товари
11-03-2014 ЄС готовий підписати політичну частину Угоди про асоціацію з Україною до 25 травня
06-03-2014 У Криму 16 березня на референдум винесуть питання про входження до РФ
24-02-2014 Мінфін підрахував, що Україні потрібно 35 мільярдів допомоги
23-02-2014 Рада привела 32 закони у відповідність до Конституції-2004
21-02-2014 Конституція 2004 року повернулася
06-02-2014 Європарламент схвалив резолюцію щодо України і закликав до санкцій
23-01-2014 ЄС готовий перевірити рахунки українських олігархів, - єврокомісар
22-01-2014 США скасували візи українцям, причетним до розгону Євромайдану
21-01-2014 "Голос України" і "Урядовий кур'єр" надрукували одіозні закони "чорного четверга"
21-01-2014 Генсекретар ООН відреагував на ситуацію в Україні
© Copyright Інститут Політики, 1999-2007.
При повному або частковому використанні матеріалів посилання на Інститут політики обов'язкове