"> Інститут політики

ДЕРЖАВНА ПОДАТКОВА АДМІНІСТРАЦІЯ УКРАЇНИ

Вих.№7027/6/17-0116 від 02.11.2001 р.

Директору Інституту політики
М.Томенку

Про розгляд листа

Державна податкова адміністрація України уважно розглянула Вашого листа щодо проблем в оподаткуванні трасферів з продажу українських футболістів і вдячна Вам за стурбованість стосовно врегулювання питань законодавства в цій сфері підприємницької діяльності та прагнення до економічно стабільності в України, а також процвітання та добробуту незалежної держави.

Необхідно відмітити, що однією з основних функцій держави є перерозподіл доходів шляхом справляння податків з подальшим спрямуванням грошових коштів на громадські потреби. Тому від повної сплати податків до бюджету залежать своєчасна виплата заробітної плати працівникам закладів освіти, охорони здоров’я, культури та інших бюджетних установ, грошової допомоги багатодітним та малозабезпеченим громадянам та інші виплати соціального напряму.

Слід зазначити, що дійсно, використовуючи ситуацію, що склалася з футбольними трансферами, зокрема з правом використання футболіста, як об’єкту права власності, деякі "спеціалісти" тіньової економіки здійснюють незаконні операції, отримують неконрольовані державою прибутки, і як наслідок, бюджет втрачає значні кошти, яких так не вистачає для вирішення соціально-економічних питань.

Крім цього, ми вдячні Вам за надання пропозицій стосовно внесення змін до чинного законодавства, яке регламентує порядок продажу гравців між футбольними клубами та стосовно необхідності введення податку з футбольного трансферу і, які на нашу думку, є цілком слушними, актуальними та заслуговують на подальший розгляд і обговорення для їх законодавчого врегулювання, а також застосування в повсякденній роботі.

ДПА України і в подавльшому надіється на плідну співпрацю та готова прийняти участь в розробці законодавчих актів, які сприятимуть вирішенню висвітлених Вами питань.

З повагою,
Заступник Голови

О.І.Шитря


Оптимізм українців щодо чесності виборів суттєво зріс
----------------
Рейтинг кандидатів у Президенти України
----------------
Вийшов електронний щотижневик "Прозора політика" №46(51)
----------------
Вийшов електронний щотижневик "Прозора політика" №45(50)
----------------
Вийшов електронний щотижневик "Прозора політика" №44(49)
----------------
Вийшов електронний щотижневик "Прозора політика" №43(48)
----------------
Вийшов електронний щотижневик "Прозора політика" №42(47)
----------------
Вийшов електронний щотижневик "Прозора політика" №41(46)
----------------
Вийшов електронний щотижневик "Прозора політика" №40(45)
----------------
Вийшов електронний щотижневик "Прозора політика" №39(44)
----------------
Інші новини
----------------


© Copyright Інститут Політики, 1999-2003.
При повному або частковому використанні материалів посилання на Інститут політики обов'язкове.