"> Інститут політики

ЦВК приречена реагувати на спробу СДПУ(о) здійснити державний переворот у п'яти країнах Європейського Союзу.

На думку Миколи Томенка, ЦВК повинна відреагувати на рекламну кампанію СДПУ(о), яка дезінформує виборців України стосовно партійної приналежності урядів країн Європейського Союзу.

Загальновідомо, що лише у 7 країнах ЄС, а не в 13, як подає партійна реклама об'єднаних соціал-демократів, уряди сформовані соціал-демократичними партіями. Восьмою країною, яку можна лише до певної міри тлумачити як соціал-демократичну, є Франція. Франція за конституцією є президентсько-парламентською республікою, а президент країни, як найвища посадова особа, представляє праву консервативну партію.

Найбільш резонансною, з точки зору політичних наслідків, є спроба лідерів СДПУ(о) змінити законно обране керівництво Республіки Австрія, яке представляє дві праві партії і, звісна річ, не є соціал-демократичним. Цікаво, як колишній Президент Леонід Кравчук, колишній Перший віце-спікер Віктор Медведчук та Міністр освіти Василь Кремінь обгрунтують свою спробу нового "аншлюсу Австрії" - власною непоінформованістю, чи несприйняттям несоціал-демократичного керівництва Австрії.

За будь-яких умов ЦВК приречена відреагувати на нинішню рекламну кампанію СДПУ(о), інформація в якій не відповідає дійсності і шкодить іміджу України в світі.

Подаємо лист директора Інституту політики Миколи Томенка до голови ЦВК Михайла Рябця.

№ 5 від 28.02.2002 р.

Голові Центральної виборчої комісії

п. Михайлові РЯБЦЮ

Шановний Михайле Михайловичу!

Прошу Вас розглянути питання про відповідальність СДПУ(о) за дезінформацію виборців України стосовно партійної приналежності урядів країн Європейського Союзу.

Як відомо, СДПУ(о) на каналі ІНТЕР та інших телевізійних каналах проводить рекламну кампанію, в якій інформація про соціал-демократичність урядів країн ЄС не відповідає дійсності.

Згідно з позицією СДПУ(о) в Європейському Союзі у 13 із 15 країн при владі соціал-демократи. Реально, лише у 8 країнах ЄС уряди сформовані соціал-демократичними партіями. До цієї кількості країн входить і Франція, яка не може тлумачитися як країна, де при владі знаходяться соціал-демократи, оскільки за конституцією вона є президентсько-парламентською республікою, а посаду президента обіймає Жак ШИРАК, який представляє консервативну партію - "Об'єднання на підтримку республіки".

Отже, достовірна інформація повинна звучати так. Серед п'ятнадцяти країн Європейського Союзу соціал-демократи при владі в 7 країнах.

Особливо некоректним був кліп СДПУ(о), що стосувався Австрії. Зазначалося, що це країна, де при владі соціал-демократи. В дійсності, в Австрії уряд сформований з правих політичних партій, а посаду президента і прем'єр-міністра обіймають представники консервативних партій.

Звертаю Вашу увагу на необхідність якнайшвидшого реагування на зміст політичної реклами СДПУ(о), яка не лише дезінформує виборців України, але й шкодить іміджу України в світі.

У разі необхідності Інститут політики готовий надати всі інформаційно-аналітичні матеріали щодо державного устрою та партійного представництва урядів країн Європейського Союзу.

З повагою,

Директор Інституту політики Микола ТОМЕНКО


Оптимізм українців щодо чесності виборів суттєво зріс
----------------
Рейтинг кандидатів у Президенти України
----------------
Вийшов електронний щотижневик "Прозора політика" №46(51)
----------------
Вийшов електронний щотижневик "Прозора політика" №45(50)
----------------
Вийшов електронний щотижневик "Прозора політика" №44(49)
----------------
Вийшов електронний щотижневик "Прозора політика" №43(48)
----------------
Вийшов електронний щотижневик "Прозора політика" №42(47)
----------------
Вийшов електронний щотижневик "Прозора політика" №41(46)
----------------
Вийшов електронний щотижневик "Прозора політика" №40(45)
----------------
Вийшов електронний щотижневик "Прозора політика" №39(44)
----------------
Інші новини
----------------


© Copyright Інститут Політики, 1999-2003.
При повному або частковому використанні материалів посилання на Інститут політики обов'язкове.