"> Інститут політики

Фільм "ПІАР" є елементом тиску провідних фінансово-олігархічних груп на майбутні кадрові рішення Президента.

Директор Інституту політики Микола Томенко не виключає, що поява фільму "ПІАР" (демонструвався 16 березня на телеканалі ICTV) є елементом превентивного тиску провідних фінансово-олігархічних груп на Президента України Леоніда Кучму напередодні нових кадрових призначень.

М.Томенко вважає дивним, що політичні сили з оточення Президента вкотре намагаються привернути увагу суспільства до "касетного скандалу", піднімаючи тему причетності Леоніда Кучми до загибелі Георгія Гонгадзе та до інших резонансних тем. Він констатував, що "останнім часом ЗМІ, близькі до фінансово-політичних груп Суркіса-Медведчука та Віктора Пінчука, в той чи інший спосіб намагаються "натиснути" на Президента" - "то вкотре ініціюючи прискорення підготовки закону про імпічмент, то розкручуючи порівняння Леоніда Кучми із Слободаном Мілошевичем, а тепер - і повертаючись до причетності Л.Кучми до нерозкритої справи Г.Гонгадзе".

Зокрема, за словами М.Томенка, скандально відомий фільм "ПІАР", поданий у вигляді начебто "спеціального американського дослідження", повертає увагу суспільства напередодні виборів до перипетій "касетного скандалу" і нерозв'язаності справи Г.Гонгадзе. На його думку, "формально фільм нібито захищає Л.Кучму коментарями учасників фільму, однак автори фільму все ж не дають відповіді, чи причетний Президент до резонансних справ, пов'язаних із касетним скандалом". Більше того, "фільм не спростовує причетність Л.Кучми до найвразливіших тем "касетної справи", - наголошує політолог. Тому М.Томенко не виключає, що усі вищезгадані кроки олігархів є "закономірною атакою найвпливовіших фінансово-політичних груп на Л.Кучму з метою тиску на нього напередодні формування керівництва новообраного парламенту та кадрових призначень до складу майбутнього Уряду".


Оптимізм українців щодо чесності виборів суттєво зріс
----------------
Рейтинг кандидатів у Президенти України
----------------
Вийшов електронний щотижневик "Прозора політика" №46(51)
----------------
Вийшов електронний щотижневик "Прозора політика" №45(50)
----------------
Вийшов електронний щотижневик "Прозора політика" №44(49)
----------------
Вийшов електронний щотижневик "Прозора політика" №43(48)
----------------
Вийшов електронний щотижневик "Прозора політика" №42(47)
----------------
Вийшов електронний щотижневик "Прозора політика" №41(46)
----------------
Вийшов електронний щотижневик "Прозора політика" №40(45)
----------------
Вийшов електронний щотижневик "Прозора політика" №39(44)
----------------
Інші новини
----------------


© Copyright Інститут Політики, 1999-2003.
При повному або частковому використанні материалів посилання на Інститут політики обов'язкове.