"Українське політичне звичаєве право" повинно мати норму - "відставка за результатами виборів", - пропонує директор Інституту політики Микола Томенко.
Результати виборів-2002 свідчать про недовіру більшості громадян України політиці нинішньої влади. Від повного фіаско владу врятували лише вибори за мажоритарними округами, які у недемократичній бідній країні не можуть бути проявом демократичного волевиявлення.
З політичної та моральної точок зору було б неправильно, щоб після виборів всі представники влади, в тому числі глава Адміністрації Президента України В.Литвин та Прем'єр-міністр А.Кінах зробили відповідний висновок щодо висловленої їм недовіри. Якщо сума популярності діючого Президента, глави адміністрації, Прем'єр-міністра та всіх голів обласних і районних адміністрацій становить лише 12% (які до того ж є значною мірою завищеними), то ці посадовці мали б одразу написати заяви про своє звільнення з посад.
Отже, глава Адміністрації Президента Володимир Литвин, Прем'єр-міністр Анатолій Кінах, а також голови обласних та районних державних адміністрацій, у регіонах яких блок "За єдину Україну!" програв вибори, мали б написати заяви про звільнення у зв'язку з недовірою українського народу.
Микола Томенко також вважає, що в "українське політичне звичаєве право" треба запровадити норму - "відставка за результатами виборів".

![]() ---------------- ![]() ---------------- ![]() ---------------- ![]() ---------------- ![]() ---------------- ![]() ---------------- ![]() ---------------- ![]() ---------------- ![]() ---------------- ![]() ---------------- ![]() ---------------- |




При повному або частковому використанні материалів посилання на Інститут політики обов'язкове.
