"> Інститут політики

"Свобода слова на ICTV" - це правильний стандарт української свободи слова, який визначила влада.


Таку думку висловив директор Інституту політики, народний депутат України Микола ТОМЕНКО. Він вважає, що до Дня журналіста Президент України, ЦВК спільно з Національною радою з питань телебачення та радіомовлення та Державним комітетом інформаційної політики, телебачення та радіомовлення окреслили своє бачення стандартів свободи слова для українців. Спочатку Леонід Кучма нагородив кращих журналістів і переконливо стверджував, що в нашій країні "йде подальше утвердження свободи слова". Цим Президент, скоріше за все, дав оцінку діям українських ЗМІ під час парламентських виборів 2002 року.

У чому полягає це подальше утвердження свободи слова, чіткіше визначила ЦВК спільно з Національною радою з питань телебачення та радіомовлення та Державним комітетом інформаційної політики, телебачення та радіомовлення. Підбивши підсумки Всеукраїнського конкурсу на краще висвітлення ЗМІ підготовки та проведення виборів народних депутатів України 31 березня 2002 року, першими і кращими були названі телевізійні програми "Свобода слова" та "Факти. Вибори." на каналі ICTV.

Відповідно до умов конкурсу, які визначила ЦВК у спеціальній постанові, а провела за рахунок Державного бюджету, то "еталоном українського журналіста" визнано ведучого і керівника інформаційних програм ICTV, громадянина Росії - Дмитра Кисельова, який "забезпечував відкритість і прозорість виборчого процесу" та "підвищував правову культуру учасників виборчого процесу".

Немає потреби аналізувати діяльність телекомпанії ICTV під час виборів 2002 року, про це достатньо писалося. Важливіше інше. Нарешті головні державні інституції, що забезпечують інформаційну політику, визначили що таке "правильна свобода слова по-українські".


Оптимізм українців щодо чесності виборів суттєво зріс
----------------
Рейтинг кандидатів у Президенти України
----------------
Вийшов електронний щотижневик "Прозора політика" №46(51)
----------------
Вийшов електронний щотижневик "Прозора політика" №45(50)
----------------
Вийшов електронний щотижневик "Прозора політика" №44(49)
----------------
Вийшов електронний щотижневик "Прозора політика" №43(48)
----------------
Вийшов електронний щотижневик "Прозора політика" №42(47)
----------------
Вийшов електронний щотижневик "Прозора політика" №41(46)
----------------
Вийшов електронний щотижневик "Прозора політика" №40(45)
----------------
Вийшов електронний щотижневик "Прозора політика" №39(44)
----------------
Інші новини
----------------


© Copyright Інститут Політики, 1999-2003.
При повному або частковому використанні материалів посилання на Інститут політики обов'язкове.