"> Інститут політики

Микола Томенко пропонує Президенту механізм проведення загальнонаціонального "круглого столу" щодо політичної реформиНародний депутат України, директор Інституту політики Микола Томенко пропонує протягом тижня погодити формат загальнонаціонального "круглого столу" і механізми його проведення. На його думку, саме у форматі "круглого столу" має відбуватися дискусія стосовно ініціатив Президента України щодо внесення змін до Конституції та проведення референдуму - як механізму здійснення конституційної реформи.

З такою пропозицією М.Томенко виступив 21 квітня 2003 року у Києві під час "круглого столу" "Конституційна реформа в Україні: оцінка політиків та експертів", організованого Інститутом політики за підтримки Фонду імені Фрідріха Еберта.

"На мою думку, є вісім ключових, очевидних учасників такої публічної дискусії: з одного боку - сам Президент Леонід Кучма, керівник його адміністрації Віктор Медведчук та його представник у Верховній Раді Олександр Задорожній, а також координатор парламентської більшості Анатолій Толстоухов; з іншого - лідери опозиційних фракцій, які підписали Меморандум про спільні дії щодо політичної реформи: Віктор Ющенко, Олександр Мороз, Петро Симоненко та Юлія Тимошенко. Тільки таким чином ми зможемо визначити позиції і виходити на його проведення", - підкреслив М.Томенко.

"Оскільки і Президент, і опозиція ідею проведення такого "круглого столу" підтримують, то треба "розписати" план його проведення, до якого включити і прямий ефір цих дебатів. Дискусія має відбуватися у прямому телеефірі, і не лише на Першому Національному. У адміністрації Президента є досвід, як успішно провести цю акцію одночасно на всіх основних телеканалах країни".


Оптимізм українців щодо чесності виборів суттєво зріс
----------------
Рейтинг кандидатів у Президенти України
----------------
Вийшов електронний щотижневик "Прозора політика" №46(51)
----------------
Вийшов електронний щотижневик "Прозора політика" №45(50)
----------------
Вийшов електронний щотижневик "Прозора політика" №44(49)
----------------
Вийшов електронний щотижневик "Прозора політика" №43(48)
----------------
Вийшов електронний щотижневик "Прозора політика" №42(47)
----------------
Вийшов електронний щотижневик "Прозора політика" №41(46)
----------------
Вийшов електронний щотижневик "Прозора політика" №40(45)
----------------
Вийшов електронний щотижневик "Прозора політика" №39(44)
----------------
Інші новини
----------------


© Copyright Інститут Політики, 1999-2003.
При повному або частковому використанні материалів посилання на Інститут політики обов'язкове.