"> Інститут політики

Микола Томенко: Намагаючись переписати Конституцію, президентська команда перекроїла карту Європи"Київська міська влада повинна негайно відреагувати на рекламні щити, встановлені на узбіччях доріг, із закликом до громадян підтримати впровадження другої палати в українському парламенті. Політична реклама, розміщена на цих бігбордах, є недобросовісною," - заявив народний депутат України, директор Інституту політики Микола Томенко.

При цьому він послався на статтю 10 Закону України "Про рекламу", згідно якого "недобросовісною рекламою вважається реклама, яка внаслідок неточності, недостовірності, двозначності, перебільшення, умовчання, порушення вимог щодо часу, місця і способу розповсюдження та інших вимог, передбачених законодавством України, вводить або може ввести в оману споживачів реклами, завдати шкоди особам та державі. Недобросовісна реклама заборонена".

"В даному випадку плакат із закликом підтримати двопалатний парламент повністю підпадає під дію статті 10 названого закону," - підкреслив Микола Томенко. За його словами, президентська команда агітує громадян підтримати ініціативи Леоніда Кучми, вводячи населення в оману, обіцяючи людям заможне, щасливе життя і добробут після впровадження другої палати в парламенті.

"Стилістика цієї агітаційної кампанії нагадує мені минулі парламентські перегони, коли СДПУ(о) брехала українцям, що в переважній більшості країн Європи при владі соціал-демократи. Зокрема, тоді до "соціал-демократичних" країн безпідставно записали Австрію. Тож австрійським дипломатам довелося спростовувати неправдиву інформацію про свою країну. Так і сьогодні далеко не в кожній європейській країні існують двопалатні парламенти. Навіть якщо горе-агітатори розуміли під "Європою" лише Євросоюз, то вони викреслили з європейської карти одразу 6 держав, серед яких Швеція, Данія та Португалія" - наголосив народний депутат.

"Мені б дуже не хотілося, щоб деякі представники команди президента Кучми, які прагнуть переписати Конституцію України, заодно перекроїли і політичну карту Європи," - застерігає Микола Томенко. Він пообіцяв, що звернеться до посольств країн, "викреслених" з європейської карти, з пропозицією висловити рішучий протест проти подібного геополітичного свавілля.


Оптимізм українців щодо чесності виборів суттєво зріс
----------------
Рейтинг кандидатів у Президенти України
----------------
Вийшов електронний щотижневик "Прозора політика" №46(51)
----------------
Вийшов електронний щотижневик "Прозора політика" №45(50)
----------------
Вийшов електронний щотижневик "Прозора політика" №44(49)
----------------
Вийшов електронний щотижневик "Прозора політика" №43(48)
----------------
Вийшов електронний щотижневик "Прозора політика" №42(47)
----------------
Вийшов електронний щотижневик "Прозора політика" №41(46)
----------------
Вийшов електронний щотижневик "Прозора політика" №40(45)
----------------
Вийшов електронний щотижневик "Прозора політика" №39(44)
----------------
Інші новини
----------------


© Copyright Інститут Політики, 1999-2003.
При повному або частковому використанні материалів посилання на Інститут політики обов'язкове.