"> Інститут політики

ПІДСУМКИ ПОЛІТИЧНОГО СЕЗОНУ 2002-2003

 

На думку експертів Інституту політики, найвпливовішим політиком України за підсумками політичного сезону 2002-2003 став Володимир Литвин. Під "впливовістю" розуміється здатність того або іншого політичного діяча "впливати на прийняття державних політичних рішень".

Найпопулярнішим політиком року Інститут політики визнав Віктора Ющенка. Популярність, в цьому випадку, визначалася рейтингом довіри громадян України до вітчизняних політичних діячів, що підтверджується численними соціологічними опитуваннями.

Статус "найперспективнішого" одержав нинішній Прем'єр-міністр України Віктор Янукович. Якщо торік колишнього голову Донецької обласної державної адміністрації знали переважно в східному регіоні, то зараз прізвище "Янукович" впізнають 92% українців, а готовність голосувати за нього, як за кандидата на посаду Президента України зросла з 1-2% до 7-9%.

Найактивніший політик сезону - нинішній глава Національного банку України Сергій Тігіпко. Експерти Інституту політики відзначають успішні піар-акції головного банкіра країни. Незважаючи на непублічну посаду, Тігіпко вдається багато з'являтися на екранах телевізорів і шпальтах газет. При чому, діяльність керівника Національного банку висвітлюється засобами масової інформації виключно з позитивної сторони.

Політичне фіаско року. Політиком-невдахою став Міністр економіки та європейської інтеграції України Валерій Хорошковський. Експерти Інституту прогнозують, що колишній банкір незабаром може отримати ярлик і "колишнього міністра". Про це свідчать як провали у економічній політиці, так і події, що останнім часом відбуваються з опікуваною ним компанією "Союз-Віктан", перевіркою діяльності якої, відповідно до Постанови Верховної Ради України, займається Генеральна прокуратура України.


Оптимізм українців щодо чесності виборів суттєво зріс
----------------
Рейтинг кандидатів у Президенти України
----------------
Вийшов електронний щотижневик "Прозора політика" №46(51)
----------------
Вийшов електронний щотижневик "Прозора політика" №45(50)
----------------
Вийшов електронний щотижневик "Прозора політика" №44(49)
----------------
Вийшов електронний щотижневик "Прозора політика" №43(48)
----------------
Вийшов електронний щотижневик "Прозора політика" №42(47)
----------------
Вийшов електронний щотижневик "Прозора політика" №41(46)
----------------
Вийшов електронний щотижневик "Прозора політика" №40(45)
----------------
Вийшов електронний щотижневик "Прозора політика" №39(44)
----------------
Інші новини
----------------


© Copyright Інститут Політики, 1999-2003.
При повному або частковому використанні материалів посилання на Інститут політики обов'язкове.